Podsumowanie Black Waves Fest gra na Jarocin Festiwal !

Black Waves Fest gra na Jarocin Festiwal przeszedł już do historii. Mamy marzenie, że to nie będzie ostatni raz. Z naszej strony obiecujemy Wam, że będziemy się z całych sił strać, aby metal był częścią kultury Jarocina i festiwalu.

Z całego serca dziękujemy, organizatorom Jarocin Festiwal, za możliwość wspólnego tworzenia historii imprezy, zwłaszcza za wsparcie ze strony Bożeny Kubackiej i naszej mega szefowej Kasi Krawczyk, która przyjęła nas pod ramiona Jarocińskie Stowarzyszenie Cooltura.


Dziękujemy zespołom za przyjęcie naszego zaproszenia i wspaniałe granie, za każdą rozmowę i poradę oraz after party (In Twilight’s Embrace, Hegemone, Entropia, Obsidian Mantra, LØVTE).
Dziekujemy obsłudze technicznej, która wykazała się wysokim profesjonalizmem – Bartosz Kurzawa dzięki, dzięki za wszystko!
Podziękowania dla Kontrapunkt – barmanek, barmanów i ochroniarzy za ciężką i odpowiedzialną robotę.
Serducho przesyłamy dziewczynom ze SPICHLERZA POLSKIEGO ROCKA / Muzeum Regionalne w Jarocinie, każda Wasza pomoc była dla nas na wagę złota 

 

Poniżej przedstawiamy wam reportaż stworzony przez RockMetalNews w którym opowiadamy o historii Black Waves Fest, udziału w Jarocin Festiwal a także dalszych naszych planach.

Zapraszamy także do naszej galerii, gdzie znajdziecie zdjęcia ze wszystkich organizowanych przez nas imprez !

Galeria :  Kliknij Tutaj 

Black Waves Fest na Jarocin Festiwalu 2018 #report

Jarocin Festiwal za nami. Byliśmy na miejscu, podążając najbardziej metalowymi ścieżkami festiwalu. Jedna z nich zaprowadziła nas na BLACK WAVES FEST, czyli na najmroczniejszą scenę Jarocina 🤘Zobaczcie, jak było, i sprawdźcie zespoły, które zagrały👉 LØVTE, Obsidian Mantra, Entropia, Hegemone i In Twilight's Embrace 👌

Opublikowany przez RockMetalShop Wtorek, 17 lipca 2018
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.