Black Waves Fest vol. 3 podsumowanie!

Udostępnij:
Facebook
Twitter
WhatsApp

Black Waves Fest vol. 3 już za nami. Jesteśmy bardzo zadowoleni z kolejnej edycji naszego festu. Teraz czas na podziękowania:

Dziękujemy Wszystkim zespołom: Furia, Corruption, Banisher, KULT MOGIŁ, Cemetery of Scream, PsychotropicTranscendental, Sothoris za przyjęcie naszego zaproszenia i zagranie na scenie BWF, za miłe słowa, za pogaduchy – napędzacie nas do dalszego działania.

Dziękujemy naszym wolontariuszom: Ludmila Nowak, Robert Konieczny, Jarosław Bajaczyk, Maria Katarzyna Bajaczyk, Marzena Socha, Miłosz Ziółkowski, Renata Hybiak-Wesołek, Bartek Muszalski, Mateusz Leonhard – zrobiliście kawał wielkiej roboty.

Dziękujemy Kasia Krawczyk – naszej kochanej Pani Prezes za to, że jest z nami – bez Ciebie nas nie ma!
Dziękujemy Rafał Kwaśny za genialna wizualizację, stworzyłeś idealny klimat!

Szczególne podziękowania dla Usługi Kateringowe Agnieszka Banasik za przepyszne jedzenie, dzięki któremu wszyscy muzycy chcą do nas wracać.

Dziękujemy naszym partnerom JOK Jarocin Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin, a w szczególności Rock Browar Jarocin, Kontrapunkt – za wspólna promocję, SPICHLERZ POLSKIEGO ROCKA / Muzeum Regionalne w Jarocinie – za promocją na FB i każdą ofiarowaną pomoc!

Dziękujemy naszym mecenatom Gmina Jarocin, Samorządowi Województwa Wielkopolskiego za finansowe wspieranie naszego projektu.

Dziękujemy naszym sponsorom – każdy dodatkowy grosz, pozwala nam dbać o jakość organizacji. Dziękujemy mediom za promocje Black Waves Fest. Dziękujemy Vega Sound i Woodys Backline – dzięki waszemu profesjonalizmowi koncert mógł być odpowiednio nagłośniony i wyposażony w sprzęt. Dziękujemy Filip Fajfer – za pomysł na naszą festiwalową grafikę i wszelkie projekty, Bartosz Strzelczyk – za pomoc graficzną na FB i Instagram. Dziękujemy wszystkim naszym znajomym, za ich wiarę w nas. W szczególności chcemy podziękować tym, którzy przyszli na nasz koncert – to dla Was, to robimy i naszym przyjaciołom, którzy stworzyli nalewkę Black Waves Fest.

Team BWF (Ojciec Dyrektor, Wielebna Finasowa, Maja, Svart)