Black Waves Fest vol. 4 podsumowanie.

Udostępnij:
Facebook
Twitter
WhatsApp

Black Waves Fest vol. 4 należy już do przeszłości! Tym samym rozpoczęliśmy przygotowania do przyszłorocznej, piątej edycji. Chcemy jednak wszystkim podziękować.

Wielkie dzięki zespołom, które przyjęły nasze zaproszenie: VishurddhaTarpanPlanet HellROSKBlaze of PerditionTHAW
Dzięki dla wielkiego serducha chłopaków z Tarpan, którzy pieniądze ze sprzedaży gadzetów postanowili przekazać na rzecz podopiecznych Fundacja Ogród Marzeń Jarocin.
Podziękowania należą się również gościom naszej debaty: Zofia „Wielebna” FraśCyprian ŁakomyŁukasz OrbitowskiProsiakLeszek Gnoiński oraz Krzysztof Wołodźko, który był pomysłodawcą tejże dyskusji.
Dziękujemy naszym wiernym sympatykom, którzy nie zawiedli i przyszli na naszą imprezę. Bez Was nie byłoby nas. Przygotowanie BWF to nasza pasja, która pozwala nam się realizować.

Wielkie ukłony dla Jarocińskie Stowarzyszenie Cooltura i dla naszej wspaniałej Kasia Krawczyk, która przyjęła nas pod swoje skrzydła. Dzięki za czas, który poświęcasz na całą papierologię, księgowość, ale i też pomoc w dniu festiwalu. Buziaki!!

Dziękujemy też wszystkim tym, którzy pracowali przy obsłudze festiwalu. Pracy było sporo i bez Waszej pomocy nie bylibyśmy wstanie przyszykować wszystkiego na przyjęcie zespołów: Błażej Ciesielski z kolegą Pawłem, Jakub StaszakTomasz Fryzjer RutkowskiBartek MuszalskiKacper KajzderskiMarta PakulskaLudmila NowakRobert Konieczny.

Dziękujemy tez nowej członkini naszego zespołu Alicja Szukalska – widzimy w Tobie potencjał i chętnie podzielimy się naszą wiedzą.

Dzięki wielkie dla Usługi Kateringowe Agnieszka Banasik – za przepyszne jedzenia dla każdego muzyka czy gościa festiwalowego, bez względu na rodzaj diety. Wszystko jest pyszne i w szybkim tempie znika z półmisków.

Dziękujemy tez tym, którzy rozmawiali z nami podczas festiwalu i przekazywali nam swoje uwagi. To dla nas ważne, bo wtedy łatwiej nam się rozwijać.

Dzięki Poznańska Giełda Fonograficzna i Migrand -Food Truck On tour- współpraca z Wami to przyjemność.

Podziękowania dla naszego fotografan Mikołaj Dziurzyński – zdjęcia już wkrótce udostępnimy.

Rafał Kwaśny dzięki za współpracę. Wiesz chyba, że juz jesteś na nas skazany!
Ukłony dla Przemo Maćkowiak i Mikołaj Maćkowiak – za pracę przy transmisji naszej debaty. Polecamy się na przyszłość 

Podziękowania nalżą się również Jacek Rosiak. Twoja twórczość uświetniła nasza imprezę.

Dzięki wielkie należa się też naszym partnerom: Rock Browar Jarocin , KontrapunktMCT ŻerkówGmina Żerków, i SPICHLERZ POLSKIEGO ROCKA / Muzeum Regionalne w JarocinieMuzeum Regionalne w JarocinieBiblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin, PRmotion
Dziękujemy naszym mecenasom, którzy uwierzyli nam Gmina Jarocin, Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Dzięki dla Antyradio i Made in Polska- Adam Martuzalski za pomoc w promocji naszego festiwalu.
Dzięki wieliie dla tych, których przez rozstargnienie pominęliśmy. Z góry przepraszamy

Team Black Waves Fest: Łukasz RatajskiKarina MuszalskaMaja RatajskaMateusz Gałązka