Podsumowanie Black Waves Fest gra na Jarocin Festiwal !

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Black Waves Fest gra na Jarocin Festiwal przeszedł już do historii. Mamy marzenie, że to nie będzie ostatni raz. Z naszej strony obiecujemy Wam, że będziemy się z całych sił strać, aby metal był częścią kultury Jarocina i festiwalu.

Z całego serca dziękujemy, organizatorom Jarocin Festiwal, za możliwość wspólnego tworzenia historii imprezy, zwłaszcza za wsparcie ze strony Bożeny Kubackiej i naszej mega szefowej Kasi Krawczyk, która przyjęła nas pod ramiona Jarocińskie Stowarzyszenie Cooltura.

Dziękujemy zespołom za przyjęcie naszego zaproszenia i wspaniałe granie, za każdą rozmowę i poradę oraz after party (In Twilight’s Embrace, Hegemone, Entropia, Obsidian Mantra, LØVTE).
Dziekujemy obsłudze technicznej, która wykazała się wysokim profesjonalizmem – Bartosz Kurzawa dzięki, dzięki za wszystko!

Podziękowania dla Kontrapunkt – barmanek, barmanów i ochroniarzy za ciężką i odpowiedzialną robotę.
Serducho przesyłamy dziewczynom ze SPICHLERZA POLSKIEGO ROCKA / Muzeum Regionalne w Jarocinie, każda Wasza pomoc była dla nas na wagę złota 

Poniżej przedstawiamy wam reportaż stworzony przez RockMetalNews, w którym opowiadamy o historii Black Waves Fest, udziału w Jarocin Festiwal a także dalszych naszych planach.

Zapraszamy także do naszej galerii, gdzie znajdziecie zdjęcia ze wszystkich organizowanych przez nas imprez!