Witajcie!

Nasza najnowsza kolekcja będzie dostępna jutro na naszym stoisku z merch’em. Jest to unikatowy produkt, który z pewnością przyciągnie Waszą uwagę.

Dziękujemy za Wasze wsparcie i widzimy się jutro u bram piekieł!

Witajcie! Tak, jak obiecaliśmy, udostępniamy rozpiskę czasową vol. 8. Przypominamy również o naszym spotkaniu z Jarkiem Szubrychtem, które odbędzie się o godzinie 15:30 w Kamienicy Kultury, ul. Rynek 17.

To tylko kilka minut pieszo od JOKu, więc nie musicie się martwić o dojazd. Do zobaczenia!

16:66 – Otwarcie Bram

17:30 – Gorycz

18:35 – Fyrnask

19:50 – The Committee

21:05 – October Tide

22:30 – Deus Mortem

23:55 – Sisyphean

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w tegorocznej edycji Black Waves Fest zagra szwedzki grupa October Tide! Formacja reaktywowana w 2009 przez Freda Normana po opuszczeniu Katatonii. Szykuje się solidna dawka szwedzkiego doom/melodic death metalu.

Tym samym tegoroczna edycja robi się mocno międzynarodowa.

Przybywajcie!

Założony w 2008 roku we Wrocławiu Deus Mortem to uznana marka na polskiej scenie, znana ze swojego brutalnego podejścia do black metalu. BWF maniacy będą mieli okazję doświadczyć na żywo mrocznej i niesamowitej energii, którą przynosi muzyka Deus Mortem

Fyrnask to blackmetalowy projekt z Niemiec, który został założony w 2008 roku przez multiinstrumentalistę Fyrnd, który wcześniej grał w innych zespołach takich jak Plague Angels i Unlight. Muzyka Fyrnask jest zainspirowana klasycznym skandynawskim black metalem oraz elementami folkloru germańskiego. Projekt wydał kilka albumów, w tym „Bluostar” (2010), „Eldir Nótt” (2013) i „Fórn” (2017), które zostały bardzo dobrze przyjęte przez scenę. Prawdopodobnie występ na BWF będzie pierwszym gigiem Fyrnask w Polsce! Przybywajcie!

The Committe w 2020 roku wydał bardzo dobrze przyjęty materiał Utopian Deception i z nim zaprezentuje się na deskach Black Waves Fest w październiku. Rdzeń muzyki zamaskowanego kwintetu to najlepsze tradycje melodyjnego black metalu z silnym naciskiem na klimat, wyobcowanie, nihilizm.

Załoga z Wilna na deskach BWF będzie promować swoje najnowsze wydawnictwo Colours of Faith. Nowoczesny black z elementami death’u, emocje, intensywność, klimat.

Sprawdzać, bo warto!

Pierwszy hord, który nawiedzi Jarocin w nadchodzącej edycji będzie Gorycz, która będzie promować swój najnowszy album Kamienie, który ukazał się pod koniec ubiegłego roku w Pagan Records.

Ukłony przed rewelacyjną mieszkanką, którą ciężko skwalifikować, dlatego nie będziemy bawić się w tym przypadku w szufladki. Czekamy na Gorycz!

Do składu dochodzi Dagorath!

Przypominamy o przedsprzedaży biletów!
Link do sklepu: [ kliknij tutaj!]

Aktualny skład festu:
Voidhanger
Black Tundra
Gruzja
Fleshworld
DOLA
Dagorath